Ürünlerimiz


Geniş Ürün Yelpazemizle Hizmetinizdeyiz.Pek çok farklı koli ve kutu çeşidiyle hizmetinizdeyiz.

Kargo kutuları, e-ticaret kutuları, baskılı kutular, mikro kutular, ofset kutuları, beyaz kutular, kapaklı arşiv kutuları gibi pek çok farklı kutu çeşidini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Kutu çeşitlerinin yanı sıra; firmamız bünyesinde taşıma kolisi, tekstil kolisi, arşiv kolisi, baskılı koli, tripleks koli, tek oluklu koli ve çift oluklu koli gibi birçok farklı koli çeşidini de bulabilirsiniz.

Vereceğiniz siparişlerde kutu veya kolilere dair detayları belirterek siz de kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Taşıma Kolisi

Günümüzde özellikle E-Ticaretin gelişimi ile birlikte mevcut bir ürünün bir yerden diğer bir yere taşınabilmesi ve gönderilmesi anlamında Taşıma Kolisi en çok kullanılan koli tiplerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ofis, büro, ev, kargo taşımacılığında bir ürünün paketlenmesiyle bir yerden diğer bir yere taşınması işleminde kullanılan nu koliler dayanıklı yapıları ile dikkat çekmektedir. Bu noktada Yamak Ambalaj olarak özellikle ürünün dayanıklılık oranını artırıcı tüm etmenlere büyük bir özen göstermekteyiz. Çünkü taşıma kolisinin temel işlevi içindeki ürünün taşınma esnasında zarar görmemesidir. İşlevini başarılı bir şekilde yerine getiren taşıma kolisinin sonrasında çevreyi kirletmeyen ve geri dönüşebilir bir durumda olması da oldukça önemlidir.
Taşıma kolisi mini, küçük, orta ve büyük boylarda ebatlarında üretilebilmektedir. Taşıma kolisi içi boşken fazla yer kaplamadan zemin oluşturabilen, dolu halde iken rahatlıkla tutulabilen ve taşınabilen uygun ve pratik bir yapıya sahiptir. Yamak Ambalaj ürün çeşitlerimiz ile ilgili olarak sizler de bizlerden Boş Koli satın almak için size en uygun koli modelini veya modellerini seçerek bizlerden teklif alabilirsiniz.
 
Taşıma Kolisi Ebatları
 
  • Mini Boy 30x20x20 Koli
Genellikle minimal ürünlerin toplanması ve paketlenmesi ve dizilmesi için tercih edilen koli ebatıdır. Özellikle çok küçük ürünler veya eşyaların paketlenmesi ve taşınması işleminde tercih edilir. Örneğin; ev taşıma süreçlerinde süs eşyaları, biblolar, mutfak araç gereçleri (çatal,bıçak, kaşık, bardak, tabak vb.) için uygun ürünlerdir. TSSSS kalitesine sahip olup, çift oluklu mukavva yapısına sahip ve Koli kalınlığı dopel B+C dalga sınıfında olduğundan taşınmak istenen eşyaları kaldırma özelliğine sahiptir. Boyu 30 cm, eni 20 cm ve yüksekliği 20 cm boyunlarındadır. Yamak Ambalaj ürün çeşitlerimiz arasında yer alan Mini Boy Boş Koli satın almak için bizlerden teklif alabilirsiniz.

 

  • Küçük Boy 40x30x30 Koli
Küçük yapıları ile fazla hacim kaplamayan ürünler için tercih edilen koli tipidir. Toplama ve paketleme ve dizilim için seçilebilen koli ebatlarındandır. Örneğin bu tarz bir koliye, küçük ev aletleri, ayakkabılar ve benzeri boyutlarda kıyafet ve eşyaları koyabilirsiniz. TSSSS kalitesine sahip olup, çift oluklu mukavva yapısına sahip ve Koli kalınlığı dopel B+C dalga sınıfında olduğundan taşınmak istenen eşyaları kaldırma özelliğine sahiptir. Boyu 40 cm, eni 30 cm ve yüksekliği 30 cm boyunlarındadır. Yamak Ambalaj ürün çeşitlerimiz arasında yer alan Küçük Boy Boş Koli satın almak için bizlerden teklif alabilirsiniz.
 
  • Orta Boy 60x40x40 Koli
Orta boyutlu eşya ve ürünlerin ambalajlanması ve toplanmasında oldukça kullanılan koli ebatları arasında yer alır. Özellikle firmaların ofis taşıma işleminde tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Örneğin;  bilgisayarlar, kırtasiye ürünleri, evraklar, klasörler vb. ürünlerin rahatlıkla paketlendiği üründür. Orta Boy koliler, evden eve nakliyat yapan firmalarında en çok kullandığı koli ebatının başında gelir. TSSSS kalitesine sahip olup, çift oluklu mukavva yapısına sahip ve Koli kalınlığı dopel B+C dalga sınıfında olduğundan taşınmak istenen eşyaları kaldırma özelliğine sahiptir. Boyu 60 cm, eni 40 cm ve yüksekliği 40 cm boyunlarındadır. Yamak Ambalaj ürün çeşitlerimiz arasında yer alan Orta Boy Boş Koli satın almak için bizlerden teklif alabilirsiniz.
 
  • Büyük Boy 80x50x50 Koli
Büyük ebatlı ve hacmi büyük eşya ve ürünler için tercih edilen koli tipidir. Örneğin; yorgan, yastık, çanta, sehpa vb. tipi ev ve ofis eşyaları için uygun olup hacmi büyük elektronik eşyalar için de kullanılmaktadır. TSSSS kalitesine sahip olup, çift oluklu mukavva yapısına sahip ve Koli kalınlığı dopel B+C dalga sınıfında olduğundan taşınmak istenen eşyaları kaldırma özelliğine sahiptir. Boyu 60 cm, eni 40 cm ve yüksekliği 40 cm boyunlarındadır. Yamak Ambalaj ürün çeşitlerimiz arasında yer alan Büyük Boy Boş Koli satın almak için bizlerden teklif alabilirsiniz.