Hakkımızda


"Üretimden Sunuma"

Yamak AmbalajYamak Ambalaj olarak ‘Üretimden Sunuma’ mottosu ile başladığımız ticari hayatımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri, kaliteli malzemeleri kullanarak büyük bir özenle hazırlamaktayız.

 


Yamak Ambalaj olarak ‘Üretimden Sunuma’ mottosu ile başladığımız ticari hayatımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri, kaliteli malzemeleri kullanarak büyük bir özenle hazırlamaktayız.
 
Aranan nitelikleri özgü olarak malzeme seçimi ile başlayan sürecimiz, üretim, kontrol, sunum ve tedarik olarak devam ederek müşterilerimize tam kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Geniş ürün yelpazemiz ve türevlerimiz ile koli üretimi noktasında ambalaj sektörüne büyük bir katkı sunmak ve değer katmak maksadıyla çıktığımız bu yolda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız, müşterilerinin önce güvenini kazanmayı kendine prensip edinmiştir. Memnuniyet odaklı ticari ağımızı, konjonktürel koşullara özgü olarak yenilemekte ve güncellemekteyiz.
 
İş sürecinin en önemli özelliklerinden birinin de AR-GE olduğunun bilincinde olarak ürünlerimiz daha konforlu bir hale getirebilmek, pratiklik seviyesini arttırmak ve daha yüksek verim alabilmek adına da standartlarımızı arttırmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 
‘Daha iyisi için doğru üretim’ sloganı ile YAMAK AMBALAJ ailesi olarak sektörde güçlü bir şekilde var olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
bilgi@yamakambalaj.com