Ürünlerimiz


Geniş Ürün Yelpazemizle Hizmetinizdeyiz.Pek çok farklı koli ve kutu çeşidiyle hizmetinizdeyiz.

Kargo kutuları, e-ticaret kutuları, baskılı kutular, mikro kutular, ofset kutuları, beyaz kutular, kapaklı arşiv kutuları gibi pek çok farklı kutu çeşidini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Kutu çeşitlerinin yanı sıra; firmamız bünyesinde taşıma kolisi, tekstil kolisi, arşiv kolisi, baskılı koli, tripleks koli, tek oluklu koli ve çift oluklu koli gibi birçok farklı koli çeşidini de bulabilirsiniz.

Vereceğiniz siparişlerde kutu veya kolilere dair detayları belirterek siz de kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ofset Kutular

Ofset kutular özellikle küçük ev aletleri sektörü ve ürünlerini çok daha etkin gösterebilmek adına tercih eden firmalar için en elverişli kutulardan biridir. Farklı kapanma çeşitleri ve plastik kulp aparatı sayesinde kutunun isterseniz çanta tarzı elde taşınmasını sağlayabilirsiniz.
Ofset kutu özelliklerinin en başında ambalaj üzerine fotoğraf baskı yapılabilmesidir. Bu anlamda dolu dolu reklamlarınızı yığabileceğiniz ve hemen göze çarpacak bir koli tasarımı düşünmenize olanak sağlayacaktır. Fiziksel özellikleri arasında yer alan parlak yüzeyi ve kroma karton kaplama fonksiyonları kutuya dinamizm kazandırır ve diğer oluklu mukavva kutular arasında hemen fark edilmesini sağlar. Birçok ambalajın içinde dahi hemen göze çarpan bu kutunun üzerine 3 boyutlu baskı tasarımı yaptığınızı düşünün, elbette beğeni kazanacaktır.
Mikro ondüle sıvamalı kutu üzerine, içinde ne olduğunu daha rahat gösterebileceğiniz bir resim tercih ederek baskı yaptırabilirsiniz. Örneğin; küçük ev aletleri alanının ağırlıklı olarak tercih ettiği kutu çeşitlerinden olan ofset kutu ile içinde var olan bir çaydanlığı, kutusu açılmadan gösterebilirsiniz. Yani artık ürünlerin farkına varılması için kutunun içine bakmak gerekmeyecek zaten ilk bakışta kutunun içinde ne olduğu ayrıntılı resimler ve yazılar ile hemen ön plana çıkmış olacaktır.
Kutular parlak ve göz alıcı olduğu için üzerinde yer alan resimler ve yazılarda o kadar göze çarpacaktır. Parlak selefon kutunun dış yüzeyini ince ve şeffaf bir film ile örtme metodudur. Mat selefon ise kutuya parlaklıktan ziyade donuk bir görüntü kazandırır. Her iki kaplama şekli de ambalaja canlılık verir ve kutunun hemen yıpranmasına engel olur. Ondüle üzeri kroma karton sıvamalı kutu olması nedeniyle kargo taşıma esnasında içindeki ürünü dışarıdan gelecek darbelere karşı koruma altına almaktadır.
Ofset kutuyla satmak istediğiniz bir ürünü en iyi şekilde pazarlamış olacak ve etkili bir ambalaj sistemi ile ürünlerin, rakiplerinizin arasından sıyrılmasını ve göze çarpmasını sağlayacaksınız.